Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
FAQ : Szukaj : Użytkownicy : Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce!
Autor Wiadomość
Tomek Płeć:Mężczyzna
Φιλο
Newsman
Φιλο

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 67
Skąd: Poznań
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 2/16
 12%
PostWysłany: 2007-06-13, 09:41   Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

"Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce" - to tytuł raportu, który napisze w lipcu organizacja zwalczająca sekty. Raport trafi do policjantów, sędziów, prokuratorów i księży w całej Polsce. Autorzy chcą oskarżyć metalowych muzyków o szerzenie nienawiści - wynika z informacji uzyskanych przez dziennik.pl. "Zabić księdza, chory kościół" - to refren utworu, który śpiewa zespół Morbid Angel z USA. - Oni szerzą nienawiść do chrześcijaństwa. Nawołują do przemocy" - mówi dziennikowi.pl oburzony autor raportu Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami (OKOpS). Lista ma zawierać nazwy ok. 80 zespołów. Na listę maja trafić takie kapele jak Kat, Behemoth, Besatt, Hate, Non Opus Dei, Thunderbolt, Wolftribe, Hell Born. Z zagranicznych wykonawców na listę zostaną wpisane: Burzum, Dark Funeral, Dimmu Borgir i Moonspell. - Ci muzycy w pierwszej kolejności nazywają siebie kapłanami szatana. Dopiero na drugim miejscu uważają się za muzyków - mówi Nowak. - To dlatego najmniej istotna w ich koncertach jest sama muzyka. Chodzi o stworzenie atmosfery sprzyjającej krzewieniu kultu szatana - przekonuje.
Oprócz listy zespołów w raporcie znajdą się też festiwale, które "szerzą kult szatana". W Polsce jest to między innymi "Black Metal Festival" i "Mystic Festival".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Archangel Płeć:Kobieta
Φιλοσοφ
Φιλοσοφ


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 260
Skąd: Warszawa
Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 3/35
 8%
PostWysłany: 2007-10-26, 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Teraz się władza zmieniła, wiec mam nadzieję, ze już tego typu "kwiatki" nie będą się pojawiać... wstyd, pisać o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia i jeszcze uważać się za speca w tej dziedzinie. Poprzedni raport dotyczący sekt potraktowałam jako swego rodzaju "humoreskę" bo dowiedziałam się z niego, iż ekolodzy tworzą bardzo groźną sektę, a joga jest bardzo niedobre, bo przemyca treści filozofii 'new age' Smile
Raport o kapelach metalowych mnie zirytował, dla mnie było (mam nadzieję, ze było) to totalnym przegięciem bo ograniczało wolność obywateli. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group