Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
FAQ : Szukaj : Użytkownicy : Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Premier popiera Radio Maryja
Autor Wiadomość
Tomek Płeć:Mężczyzna
Φιλο
Newsman
Φιλο

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 67
Skąd: Poznań
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 2/16
 12%
PostWysłany: 2007-09-05, 07:54   Premier popiera Radio Maryja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Premier uważa że Radio Maryja umocniło polski Kościół, czynny polski katolicyzm i przywróciło realne prawa obywatelskie niemałej grupie Polaków - powiedział premier Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że to radio jednego człowieka. Premier odniósł się w ten sposób do przemówienia kard. Stanisława Dziwisza do biskupów diecezjalnych na Jasnej Górze. Metropolita miał zażądać m.in. zmiany zarządu Radia Maryja i TV Trwam. "To radio to jeden człowiek. Zabrać tego człowieka - nie ma radia. To jest dla mnie coś zupełnie oczywistego" - powiedział premier.

Dodał, że są takie media, które wiążą się z osobą jednego człowieka. Jako przykład podał "Gazetę Wyborczą" i Adama Michnika. Jarosław Kaczyński zaznaczył, że decyzja w sprawie Radia Maryja nie należy do niego, ale do Kościoła.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Krytyk Płeć:Mężczyzna
Φιλοσο
Niszczyciel pierdół
Φιλοσο


Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 116
Skąd: Katowice
Poziom: 9
HP: 0/193
 0%
MP: 92/92
 100%
EXP: 16/20
 80%
PostWysłany: 2007-09-05, 08:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Haha, zbliżają się wybory, więc premier kaczyński znowu zabiega o głosy miłośników radia maryja, no cóż, mam nadzieję, że tym razem ludzie, którzy nie są zwolennikami państwa kościelnego nie zagłosują na partię kaczyńskiego.

_________________
Pustym pojęciom mówimy: STOP !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Upi Płeć:Mężczyzna
Φι
Φι


Wiek: 37
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 23
Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 5/9
 55%
PostWysłany: 2007-09-14, 11:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Ja znam inną organizacje powiązaną osobą jednego władcy hehe a mówią na niego "Ojciec Chrzestny" i cała "Rodzina Radia Maryja".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Archangel Płeć:Kobieta
Φιλοσοφ
Φιλοσοφ


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 260
Skąd: Warszawa
Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 3/35
 8%
PostWysłany: 2007-10-26, 19:44   Re: Premier popiera Radio Maryja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Tomek napisał/a:
Premier uważa że Radio Maryja umocniło polski Kościół, czynny polski katolicyzm i przywróciło realne prawa obywatelskie niemałej grupie Polaków - powiedział premier Jarosław Kaczyński. .

Tja... ja się tylko qrce jakoś tych wartości katolickich, chrześcijańskich nijak nie mogę dopatrzeć w działalności Rydzyka....

Tomek napisał/a:
"To radio to jeden człowiek. Zabrać tego człowieka - nie ma radia. To jest dla mnie coś zupełnie oczywistego" - powiedział premier.

dokładnie, to takie proste wywalić Rydzyka i nie ma radia, tylko dlaczego nikt tego nie zrobił do tej pory?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group