Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
FAQ : Szukaj : Użytkownicy : Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
10 przykazań ojca Rydzyka
Autor Wiadomość
Tomek Płeć:Mężczyzna
Φιλο
Newsman
Φιλο

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 67
Skąd: Poznań
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 2/16
 12%
PostWysłany: 2007-07-21, 14:22   10 przykazań ojca Rydzyka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

"Wszyscy udają, że nie wierzą własnym uszom. W wypadku hierarchów jest w tym może trochę prawdy, bo z wiekiem słuch słabnie, ale Jarosław Kaczyński po prostu się boi" - pisze w najnowszym blogu posłanka Joanna Senyszyn, która przywołuje także 10 przykazań toruńskiego katolicyzmu.
"Dla zachowania twarzy, bo wciąż się łudzi, że ma co zachowywać, uznał, że nie ma pewności, czy naprawdę ojciec-dyrektor nazwał prezydenta »oszustem, który ulega lobby żydowskiemu”, a jego małżonkę „czarownicą, która powinna się poddać eutanazji«. Ostatecznie, ze względu na oburzenie opinii publicznej, wydusił z siebie, że dobre byłoby przeproszenie prezydentowej. Zaraz jednak dodał wyjaśnienie: „ bo przeproszenie kobiety nie przynosi ujmy". Wie, że nie może sobie pozwolić na konflikt z guru radiomaryjnej sekty, bo – jak sam powiedział – TO JEST POLSKA. Zapomniał dodać - MOHEROWA" - pisze posłanka Senyszyn.

"Musi cenić „mohery zapięte pod szyją”. Przełyka wszystkie obelgi w nadziei, że się utuczy poparciem ojca-dyrektora. Widocznie miłość synowska jest większa od braterskiej, a miłość do Rodziny Radia Maryja większa niż do własnej. W tej sytuacji czarno widzę szanse Szczypińskiej. I tak dobrze, że nie namawia prezydenta do przeproszenia Rydzyka, jak żądają coraz liczniejsi wierni nowego Boga. Ponieważ premier jest pamiętliwy, jak mu się powiedzie przejęcie armii Samoobrony bez wodza, spróbuje i z Moherową Armią. Jednak musi mieć pewność sukcesu. Na razie za duże rydzyko.

Dobrze, że choć jeszcze w Narodzie tli się humor i stale można poczytać w Internecie 10 przykazań toruńskiego katolicyzmu. Przypomnijmy: Jam jest twój ojciec Rydzyk. Oto przykazania moje:

1. Nie będziesz miał radiów cudzych przed moim.

2. Nie będziesz odbierał radia mojego bez opłaty.

3. Pamiętaj, aby w dzień święty rentę mi przesyłać.

4. Czcij Ojca swego i rozgłośnię jego.

5. Nie zagłuszaj.

6. Nie cudzosłysz.

7. Nie przestrajaj.

8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.

9. Nie pożądaj mybacha ojca dyrektora swojego.

10. Ani żadnej kasy, która jego jest."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group