Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
FAQ : Szukaj : Użytkownicy : Rejestracja

Poprzedni temat :: Następny temat
Odwołano koncert metalowy
Autor Wiadomość
Tomek Płeć:Mężczyzna
Φιλο
Newsman
Φιλο

Dołączył: 25 Gru 2004
Posty: 67
Skąd: Poznań
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 2/16
 12%
PostWysłany: 2007-11-28, 11:35   Odwołano koncert metalowy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

W wyniku działania kłodzkich parafii i lokalnego samorządu odwołano koncert metalowych grup Hate, Crionics, Vedonist i Deathbringer w ramach trasy "Rebel Angels 2007".

Na kilka dni przed zaplanowanym na 15 listopada koncertem w Kłodzku lokalne parafie zbierały podpisy pod protestem przeciwko występowi zespołów rzekomo obrażających moralność mieszkańców tego miasta. Kolportowano ulotki ostrzegające lokalną społeczność przed "najazdem szatanistów".

W protest zaangażowała się prawicowa Wspólnota Samorządowa "Teraz Kłodzko", powiązana Ligą Polskich Rodzin. Jej członkiem jest Bogusław Szpytma, burmistrz Kłodzka.

"Promotorzy dołożyli wszelkich starań, aby koncert mógł odbyć się w innym miejscu - było to jednak nadal skutecznie blokowane. W wyniku tego, Kłodzko będzie jedynym miastem z harmonogramu Rebel Angels Tour, w którym nie odbędzie się koncert" - poinformowali uczestnicy trasy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Archangel Płeć:Kobieta
Φιλοσοφ
Φιλοσοφ


Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 260
Skąd: Warszawa
Poziom: 15
HP: 0/488
 0%
MP: 233/233
 100%
EXP: 3/35
 8%
PostWysłany: 2007-11-30, 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Trafia mnie gdy dzieją się tego typu rzeczy... Nie rozumiem postawy ludzi, którzy dążą do odwoływania imprez metalowych. Metal to muzyka jak każda inna... jeśli komuś nie odpowiada, nie musi jej słuchać, metale bynajmniej do tego nie zmuszają. Więc skąd ta nagonka? Przecież jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w koncercie metalowym nie musi, ale dlaczego ogranicza wolność innych ludzi, którzy tego typu muzykę kochają? Szlak mnie trafia gdy ktoś, kto nie ma pojęcia o metalu, ma mówić mi czy mam go słuchać i chodzić na takie imprezy czy nie.... paranoja....
Współczuję ludziom z Kłodzka, którzy mieli ochotę wybrać się na ten koncert i dobrze się bawić... a przez bandę idiotów im się nie udało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group